GÜVEN KALIP

KURUMSAL YAPIMIZ

Şirket Profili ve Tarihçe GÜVEN MAKİNA KALIP METAL PLASTİK San. Tic. Ltd. Şti. müşteri taleplerine odaklanmış hiz.. Değerlerimiz ve İş Etiği Şirketimizin üst yönetimi; kurguladığı özel İş Etiği Kuralları'nın etkin bir şekild.. Müşteri İlişkileri Yönetimi GÜVEN KALIP uluslararası düzeyde rekabet edebilir bir yapıya kavuşmak ve yüksek kalited.. Kalite Politikamız Güven Kalıp olarak kalitede süreklilik ve kalıcılık sağlıyoruz. Kalite sistemimizi ve t.. Yönetim Yaklaşımı ve Mesajı Tüm müşteri profilimize üretim sunumunuzu farklılaştırmak için ürünün etrafındaki u..
Değerlerimiz ve İş Etiği
Şirketimizin üst yönetimi; kurguladığı özel İş Etiği Kuralları'nın etkin bir şekilde uygulanmasından ve bunun desteklediği bir kültürün oluşturulmasından sorumludur. İş Etiği Kuralları ve bununla ilgili her türlü politika, Güven Kalıp çalışanlarının da dâhil olduğu bir koordinasyonla sağlanıp, üst yönetim tarafından gözden geçirilip, revize ve dökümante edilerek uygulanır.

DÜRÜSTLÜKGüven Kalıp şirketinde dürüstlük- öncelikli değerlerimiz arasında yer almaktadır. Tüm çalışanlarımız, müşteri ilişkileri sürecinde, doğruluk ilkesiyle hareket ederler.

ÇIKAR ÇATIŞMASI: Güven Kalıp olarak çıkar çatışmalarından uzak durmayı hedefleriz. Mevcut görevimizden yararlanarak, iş münasebetinde bulunduğumuz kişi ve kuruluşlardan kişisel çıkar sağlamayız. Güven Kalıp’ın adını ve gücünü, kimliğimizi, kişisel fayda sağlamak amacıyla kullanmaktan kaçınırız.

SORUMLULUKLAR: Güven Kalıp olarak yasal sorumluluklarımızın yanı sıra; profesyonel işbirliği içersinde olduğumuz markalara, müşterilerimize, çalışanlara, tedarikçilerimize, rakiplerimize, topluma, insanlığa karşı “uluslararası iş etiği standartları” sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen gösteririz.