GÜVEN KALIP

KURUMSAL YAPIMIZ

Şirket Profili ve Tarihçe GÜVEN MAKİNA KALIP METAL PLASTİK San. Tic. Ltd. Şti. müşteri taleplerine odaklanmış hiz.. Değerlerimiz ve İş Etiği Şirketimizin üst yönetimi; kurguladığı özel İş Etiği Kuralları'nın etkin bir şekild.. Müşteri İlişkileri Yönetimi GÜVEN KALIP uluslararası düzeyde rekabet edebilir bir yapıya kavuşmak ve yüksek kalited.. Kalite Politikamız Güven Kalıp olarak kalitede süreklilik ve kalıcılık sağlıyoruz. Kalite sistemimizi ve t.. Yönetim Yaklaşımı ve Mesajı Tüm müşteri profilimize üretim sunumunuzu farklılaştırmak için ürünün etrafındaki u..
Şirket Profili ve Tarihçe
GÜVEN MAKİNA KALIP METAL PLASTİK San. Tic. Ltd. Şti. müşteri taleplerine odaklanmış hizmet anlayışı ile PVC Ekstrüzyon Kalıp üretim alanında faaliyetlerini 2005 yılından bu yana başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Dünya markalarının tercih ettiği, sektörünün lider firmalarından olan Güven Kalıp, İstanbul merkez ofisi, imalathanesi, deneyimli yöneticileri ve uzman kadrosuyla uygulamalarını yurtiçi ve yurtdışındaki şirketlere özel çözümlerle sunmaktadır.

Şirketimiz, müşterileriyle günümüze dek başarıyla sürdürdüğü işbirliğini, daha da ileriye götürerek, sektöründe kazandığı uzmanlık ünvanları ve referanslarıyla, PVC Ekstrüzyon Kalıp üretimi alanında ülkemizin önde gelen üreticisi konumuna gelmiştir. Güven Kalıp’ın sektöründe söz sahibi ve kalıcı olma hedefi, müşteriyi merkeze koyan memnuniyet odaklı hizmet anlayışına dayanmaktadır. Bu doğrultuda emin adımlarla yoluna devam ederken; müşteri odaklılığı anlayışı, bugün bu firmanın sektöründe güvenilir, öncü ve güçlü bir kurum olmasını sağlamıştır. Şirketin bu güçlü imajı, sektöründe yenilik kaynağı olarak firmanın ilklere imza atmasına vesile olmuştur. Bugün ise, Güven Kalıp deneyimli yöneticileri ve uzman kadrosuyla, Türkiye’de sektörünün yükselen değeri olmasının haklı gururunu yaşıyor.