GÜVEN KALIP

TASARIM ÜRETİM

Tasarım Kalıplardan beklenen yüksek performans, hassas tolerans ve ürüne uygun özellikleri göz önünde bulunduğunda, imalat sürecinde kalıpların ne kadar önemli rol oynadıkları açıktır. Şirketimizde kalıp tasarımlarının tamamı 3D olarak, CAD-CAM programları ile tecrübeli personelimiz tarafından yapılmakta..

GÜVEN KALIP'ın plastik kalıp tasarımı ve üretiminin tüm aşamalarını, örnek proje çizim resimlerini ve ilgili videolarını aşağıda tıklayıp inceleyebilirsiniz!.....

TasarımGüven Kalıp
Kalıplardan beklenen yüksek performans, hassas tolerans ve ürüne uygun özellikleri göz önünde bulunduğunda, imalat sürecinde kalıpların ne kadar önemli rol oynadıkları açıktır. Şirketimizde kalıp tasarımlarının tamamı 3D olarak, CAD-CAM programları ile tecrübeli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Kalıp tasarım süreci müşteriden gelen ürün dataları ile başlar. Dataların kalıp yapımına uygunluğu kontrol edilir. Akabinde, müşteri ile karşılıklı görüşmeler sonucunda, ürünün kalıba uygun olan son halinde kararlaştırılır. Sonrasında kalıp tasarıma geçilir. Tasarımı biten kalıbın 3D dataları üretim bölümüne aktarılır. Ve bu datalar doğrultusunda kalıbın üretimine start verilir. ..
ÜretimGüven Kalıp