GÜVEN KALIP

KURUMSAL YAPIMIZ

Şirket Profili ve Tarihçe GÜVEN MAKİNA KALIP METAL PLASTİK San. Tic. Ltd. Şti. müşteri taleplerine odaklanmış hiz.. Değerlerimiz ve İş Etiği Şirketimizin üst yönetimi; kurguladığı özel İş Etiği Kuralları'nın etkin bir şekild.. Müşteri İlişkileri Yönetimi GÜVEN KALIP uluslararası düzeyde rekabet edebilir bir yapıya kavuşmak ve yüksek kalited.. Kalite Politikamız Güven Kalıp olarak kalitede süreklilik ve kalıcılık sağlıyoruz. Kalite sistemimizi ve t.. Yönetim Yaklaşımı ve Mesajı Tüm müşteri profilimize üretim sunumunuzu farklılaştırmak için ürünün etrafındaki u..
Müşteri İlişkileri Yönetimi
GÜVEN KALIP uluslararası düzeyde rekabet edebilir bir yapıya kavuşmak ve yüksek kalitede makine kalıp üretimini arttırmak için Ar-Ge faaliyetlerine sürekli kaynaklar ayırarak; sektöründeki araştırmacı ve nitelikli iş gücüyle, teknolojik gelişmeleri müşterilerine uyarlayarak, rakiplerinden sıyrılmayı hedeflemektedir. Güven Kalıp, Ar-Ge faaliyetleriyle sektöründe özgün, bağımsız ve profesyonel çözümler üretme konusunda lider bir marka olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.
 
Güven Kalıp' da ekstrüzyon kalıp üretim konusunda tüm müşterilerin, istek, beklenti ve ihtiyaçlarına göre planlama aşaması başlatılır. Müşteri ilişkileri ile görevlendirilen departmanı, birbirleriyle iletişim halinde, koordinasyonlu olarak, hizmeti karşılayacak gerekli görevleri yerine getirirler. Hizmetin her aşamasında müşteri durumdan haberdar edilir ve onayı alınır. Projelendirme ve mühendislik hizmeti onaylandıktan sonra gerekli birimlerle koordinasyon sağlanarak servis, teknik destek ve satış sonrası desteğin başarıya ulaşması için, hizmet aşamalarının sonunda, Güven Kalıp şirketi yetkilileri tarafından kontrol gerçekleştirilir.
 
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: 
 
Müşterileri odak noktası olarak aldığınızda, öncelikleri belirlemek oldukça kolaydır. Dolayısıyla faaliyetlerimizin her aşamasında onun memnuniyetini düşünürüz. Kalıcı müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışırız. İşimizin merkezine daima müşteriyi yerleştiririz; çünkü biliyoruz ki, o bize bağımlı değil biz ona bağlıyız ve onun memnuniyeti işimizin amacıdır. 
 
TEKNİK DESTEK: 
 
Satış sonrası hizmet ve teknik destek şirketimizin en çok önem verdiği konulardan biridir. Bu bağlamda teknik servis departmanımız, müşterilerimizle daima iletişim halinde olup, satış sonrası karşılaştıkları en ufak sorunda teknik desteği vermektedirler. Zamanında ve kusursuz verilen teknik destek hizmetimiz, başka hataların oluşmasını engelliyor ve müşterilerimizin üretim verimliliğini arttırıyor.